" Iskierka " uczestniczy w projekcie badawczym

Niepubliczne Przedszkole Specjalne " Iskierka " uczestniczy w realizacji projektu badawczego " Adaptacja i walidacja Profilu Psychoedukacyjnego PEP-3-PL".

Celem projektu jest opracowanie polskiej wersji tego popularnego testu, przeznaczonego do oceny funkcjonalnej dzieci w wieku przedszkolnym.

 

PEP-3-PL będzie wykorzystywany w konstruowaniu indywidualnych programów edukacyjnych dla dzieci z zaburzeniami rozwoju ( głównie ze spektrum autyzmu ).

 

Projekt prowadzi Interdyscyplinarne Centrum Badań Zachowania się Zwierząt i Ludzi, we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim. Kierownikiem projektu jest prof.dr hab. Ewa Pisula.

 

04 grudnia 2017

Nasza Misja

Jeżeli jesteś rodzicem, a Twoje dziecko potrzebuje troskliwej opieki i intensywnych, kompleksowych oddziaływań terapeutycznych zapisz je do naszego przedszkola.

Wszystkie potrzebne terapie prowadzone są w czasie pobytu w przedszkolu, a Ty Drogi Rodzicu po odbiorze dziecka z placówki nie musisz tracić czasu, by dowieźć je na dodatkowe zajęcia - masz czas dla siebie i dla rodziny, na zabawę i odpoczynek.

Copyright © 2016 Przedszkole Iskierka

Designed by DronAir.pl

przedszkole_iskierka